SEKCJA INDIAN

Sekcja Indian skupia członków Oldtimer Club Poland będącymi właścicielami motocykli Indian. Dzięki aktywności jej członków w 2007 roku nasz klub został zrzeszony w międzynarodowej federacji Indiana.

Począwszy od tego momentu jesteśmy uprawnieni do organizacji oficjalnych zlotów dla motocykli tej marki.

To fakt nie mający precedensu w dotychczasowej historii polskiej motoryzacji.

W 2012 roku nasz klub otrzymał zgodę na organizację międzynarodowego zlotu motocykli Indian.To było dla nas bardzo dużym wyróżnieniem, zważywszy na fakt ,że konkurencja spośród  klubów z innych państw była bardzo mocna.

Pozytywne wrażenie, jakie wywarły na federacji, letnie zloty w Polsce ,oraz nasza obecność na wielu zagranicznych imprezach sprawiły, że dostaliśmy kredyt zaufania i możliwość organizacji tak znamienitego zlotu. Jako klub zrobiliśmy wszystko, aby impreza wypadła pomyślnie i stała się kolejnym etapem zacieśniania więzi z międzynarodową społecznością motocyklową.

CZŁONKOWIE SEKCJI INDIAN OLDTIMER CLUB POLAND

SZEF SEKCJI:

Krzysztof Pedryc

Współzałożyciel klubu jego wieloletni Prezes , człowiek który o Indianach wie wszystko. Odbył szereg podróży po Europie na motocyklach Indian. Odrestaurował dziesiątki motocykli. Posiada piękną kolekcję zabytkowych indianów i Harlei. Silniki przez niego remontowane bez zarzutu pokonały dwukrotnie trasy rajdu Cannonball, za co z pewnością Nasz reprezentant w tym Rajdzie Bartek Mizerski nie raz błogosławił krzysztofa

R.B.

Paweł Sobański

Jeden z współzałożycieli Oldtimer Club Poland. Człowiek, przez którego warsztat przeszło wiele Indianów (co niektóre tam pozostały) z pewnością jedyny który może ramę indiana Chiefa sprawdzić w 5 minut.

R.B.

Erwin Gorczyca

Jeden z niewielu motocyklistów w Polsce, który zabytkowymi motocyklami przejechał dziesiątki tysięcy kilometrów. Organizator wielu motocyklowych zlotów, zawsze chętny do pomocy, postać która w ruchu motocyklowym zapisała jego najlepsze karty

R.B.

Jarek Nowicki

Wieloletni członek Klubu zakochany w polskim Sokole 1000, który postanowił sprawdzić co jest wart Indian Chief. Mistrz w tym co robi tj. czĘści do zabytkowych HD i Indian

r.b

Lech Potyński   

Człowiek orkiestra, gra, śpiewa, wirtuoz słowa pisanego, nikt tak prawdziwie jak on nie jest w stanie utrwalić  emocji płynących z jazdy Indianem. Jako redaktor naczelny Świata Motocykli jest jedną z najbardziej znanych i cenionych postaci polskiego motocyklizmu. Członek Klubu od wielu wielu lat.

R.B.

Darek Skowyra

Pasjonat zabytkowej motoryzacji , właściciel kolekcji motocykli. Każdy konkurs elegancji naleŻy do niego, nienaganny wygląd motocykla i jego kierowcy zawsze znakomicie oddaje ducha minionej epoki.

R.B.

Alfred Pryszlak

Prawdziwy profesjonalista, leczy silniki wielkich statków handlowych, remont Indiana to pokaz jego prawdziwego kunsztu. Opowieści o odległych morskich podróżach zawsze umilają zlotowe spotkania.

R.B

Tomek Krasuski

Kolekcjoner rzeczy różnych. Motocykle, samochody,lokomotywy … Miłośnik samochodów terenowych. Czasami można go spotkać w mazurskich lasach goniącego za kolejną przygodą.

R.B.

Ryszard Borucki

Zabytkowymi motocyklami zajmuje się od ponad 35 lat, właściciel małej kolekcji amerykańskich motocykli samodzielnie odbudowanych. Współorganizator wielu weterańskich imprez motocyklowych .

Jacek Pilch

Miłośnik Indianów, który stawia wszystko na jedną kartę. Kupując swoje Indiany powtarzał ‘teraz albo nigdy’. Jak sam twierdzi nigdy tych decyzji nie żałował. Podróżowanie w jego towarzystwie wymaga mocnego kręcenia manetą.

R.B.

Wojtek Wojtanowski

Motocyklami zajmował się zawsze. Jego kolekcja niemieckich motocykli robi wrażenie. Z pewnością gdyby Indian produkował łodzie to Wojtek swoje ulubione pasje mógłby realizować siedząc na Indianie z wędką.

R.B.

Darek Wolak

Przygodę z Indianem rozpoczyna z wysokiego C, jego Chief już rozbudza emocje. Wkrótce będziemy słuchaczami opowieści Darka o przewadze Chiefa nad Vl-em. Czy będą one prawdziwe? , tego nie wiemy, ale z pewnością będzie wesoło.

R.B.